Pradžia / Didysis Žaidimas
 

CHRONIŠKOS KRONIKOS

- Guru Guru, vis daugiau vienam šalies gyventojui tenka oro balionų, galbūt reikia apriboti pigius lėktuvų skrydžius? - susirūpino Dravenis. - Debesų kalnus riboja dangus, o stalas – arbatos servizą. Viduramžiais reklamuojami kupolai vėl slegia planetą, ir plokščia žemė vėl profanuoja palydovų orbitas. Atėjo metas nuo gyventojų slėpti lubas ir stogus?

Algimantas Lyva ir Mindaugas Peleckis
2017 m. Liepos 10 d., 19:01
Skaityta: 39 k.
A hunger after a thousand year nap. An image painted for the NVArt "Surreal in the style of Jacek Yerka" contest run by CGSociety and NVIDIA. Software: Photoshop. March 2009. Marcin Jakubowski.
A hunger after a thousand year nap. An image painted for the NVArt "Surreal in the style of Jacek Yerka" contest run by CGSociety and NVIDIA. Software: Photoshop. March 2009. Marcin Jakubowski.

Pasaulyje daug kas vyko ir neįvyko... O tuo metu, kai Guru Guru kaupė jėgas ekspoziciniam atsakymui, mieste lijo rašalu, tušu, spaudos dažais, ir iš lietaus vamzdžių tekėjo purvinos nuogirdos...

- Guru Guru, aš jau girdžiu, oi girdžiu apžvalginį driežų šliaužimą... - kraupo Dravenis.

- Kokie klausimai? Nepamenu, o gal ir žinau? Žemė plokščia, o man labiau įdomu, kokius šalmus nešiojo etruskai nei tai, ką rašo mūsų bulvarinė žiniasklaida.

- Etruskai nešiojo kiniškus (ten pagamintus!) motociklininkų šalmus, apie tai rašoma visuose chronikose, tik ne kronikose... O kaip su tais oro balionais?

- Jie skraido virš Kapadokijos kalnų, kartais krenta. Pameni Led Zeppelin? Grafo Cepelino aparatai sprogdavo ore.

- Nėra žaibo, nėra vandens, snieguotos viršukalnės skaičiuoja kritusius cepelinus... Guru Guru, būkime alpinistai ir drąsiai lipkime sau ant galvų, kad netektume kulinarinių rankų, ir atsigręžę atgal pamatytume savo portretus, tokius, kokie jie kabo ant nukabintos sienos.

o macaco
[u makaku]
spėk, ką reiškia
be žodyno
aha
aha

- Kongas... - nualpo Dravenis.

- Beždžionė... - amoniaku jį atgaivino Guru Guru.

Užsacharės Afrika - Vilnius, 2017 m.

Komentarai