Pradžia / Radikaliai
 

KAUNE NUŠVITO ŠV. VELYKŲ SUPERŽVAIGŽDĖ

Jėzaus Prisikėlimo šventei Kauno pučiamųjų instrumentų orkestras „Ąžuolynas“ parengė Andrew Lloyd Webberio ir Timo Rice‘o roko operos „Jėzus Kristus superžvaigždė“ („Jesus Christ Superstar“) fragmentus. 1971 m. debiutavęs Brodvėjuje (prieš tai - pirmąsyk pasaulyje, bet pogrindžio sąlygomis, - Vilniuje, kompozitoriaus Kęstučio Antanėlio dėka), šis legendinis kūrinys šiemet skaičiuoja 50 metų. Roko operoje, kuri pasaulyje buvo pastatyta apie penkiasdešimt kartų, atsispindi paskutinių evangelijose aprašytų įvykių savaitė. Aktualiomis ir prasmingomis mums visiems mintimis dalinasi Katalikų teologijos fakulteto dekanas – diak. doc. dr. Benas Ulevičius.

Radikaliai.lt
2021 m. Balandžio 04 d., 10:20
Skaityta: 11 k.
KAUNE NUŠVITO ŠV. VELYKŲ SUPERŽVAIGŽDĖ

Šis sveikinimas yra koncertinės įstaigos „Kauno santaka“ virtualaus projekto „Atviri langai“ dalis, kurį galite pamatyti įtaigos YouTube kanale - https://www.youtube.com/channel/UCjUXI1wA5ApsuQcIsKhBaYQ/featured bei Facebook platformoje - https://www.facebook.com/kaunosantaka.

Šv. Velykos kviečia švęsti atsinaujinimą ir gyvenimą. Atidarome langus sprogstančiam pavasariui su tikėjimu ir viltimi, kad nepasiduosime vienumos, liūdesio, silpnumo akimirkoms. Pakelkime akis į dangų, atverkime plačiai širdis, nes prieš Atpirkėjo sostą esame visi matomi, mylimi, apdovanoti. 

Linkime, kad Prisikėlimo džiaugsmas pasiektų jūsų namus, kiekvieną šeimą, žmogų. Pabuskime ir prisikelkime su Velykų žinia, o baikime dieną su padėka. 

Aleliuja!

Komentarai