Pradžia / Radikaliai
 

THE ROOP. Ne interviu (video)

Poproko / minkštojo roko grupė „The Roop“ save feibuko paskyroje pristato angliškai kaip „keturis vaikinus iš Lietuvos, šalies, esančios prie pat Europos geografinio centro“. Mano žiniomis, Europos geografinis centras ir yra Lietuvoje, bet tiek to. Ši grupė suteikė galimybę atrasti naują žanrą – „ne interviu“.

Mindaugas Peleckis
2015 m. Sausio 28 d., 19:56
Skaityta: 154 k.
THE ROOP - In My Arms (With Lyrics)
THE ROOP - Be Mine (Official video)
Help End World Hunger
THE ROOP - Be Mine (The Making Of)

2014 m. lapkritį susibūrusi grupė teigia kalbanti apie socialinius fenomenus ir problemas žodžiais ir vaizdais, o dainas įrašė Sidnėjaus (Australija) studijoje „Studios 301“.

Galėtų susidaryti galimai klaidinga nuomonė, kad grupė „The Roop“ yra „pasikėlusi“, nes prie jų dainos „Be Mine“ įrašymo prisidėjo žymus garso režisierius Leonas Zervos (jis dirbo su „Aerosmith“, Carlos Santana, „Muse“, „Maroon 5“, INXS ir kt.). Vis dėlto taip nėra. Greičiausiai „The Roop“ yra tiesiog patologiškai kuklūs, nors neseniai paaiškėjo, kad grupės vokalistas yra Vaidotas Valiukevičius-Milanno (arba Milano), išgarsėjęs 2005 m. LTV laidoje „Lietuvos dainų dešimtukas“ daina „Nieko nereikia daugiau“. Jam teko dainuoti ir su grupe „69 Danguje“. 2007 m. buvo išleistas vienintelis solinis Milano albumas „Milano“.

Nuorodos:

http://theroop.com

https://soundcloud.com/the-roop

https://www.facebook.com/theroopband

„The Roop“ žodžiai, skirti radikaliai.lt, buvo tokie: „Trumpai užmetus akį į puslapį matome, kad jis įdomus.“

Po kiek laiko sekė „ne interviu“ (2015 01 28): „Pasitarėme tarpusavyje ir supratome, kad dar galbūt nesame pasiruošę daug kalbėti. Ačiū Jums ir linkime toliau sklandžiai vystyti savo projektą. Iki. Pagarbiai ir muzikaliai. THE ROOP.“

Taigi, tekalba už grupės narius jų muzika. 

Komentarai
  • vege
    2015 m. Sausio 28 d., 23:20
    Labai patiko pirmoji The Roop daina ir jautrus klipas. Apskritai, manau, kad grupės siekis kabinti socialines temas yra puiki idėja.