Pradžia / Didysis Žaidimas
 

Plačiosios užtvankos analai

Ir nieko keisto, kad skaitančiai visuomenės dalelytei yra smalsu, kas gi nutiko Guru Guru ir Rudai Voverei? Kur jie nukeliavo raudonu vabalu? Ką pamatė, ką sutiko? Deja, autoriai neturi jokių žinių, ir tik Plačiosios užtvankos analai, surašyti Kilniojo Bebro, gali šiek tiek praskleisti paslapčių užuolaidą. Įrašas 1234, Drebulės metai, antroji Lydekos diena. (teksto pradžia, vidus ir pabaiga sugadinta dumblo ir pelkių vandens) ... tai platūs vandenys... palei kalnagūbrį už lomos Greitasis Čiuožikas kirto meldus... štai kokia šviesioji laimė... Saulė... Ilgainiui Guru Guru suprato, kas niekaip negali pralinksmėti be elektros...

Algimantas Lyva ir Mindaugas Peleckis
2017 m. Rugpjūčio 15 d., 14:29
Skaityta: 25 k.
https://stockphotos.io nuotr.
https://stockphotos.io nuotr.

- - -
Ruda Voverė pasijuto visiškai išmušta iš vėžių...
- Gandrai ir žąsys minta polietileno šiukšlėmis! – rėkė mergina.
- Žąsinas prarijo Vytauto mineralinio butelį, pilną, neišgertą, pamestą iškylautojų, ir todėl tapo eskadrinės vadu! – šaukė Guru Guru.
 - - -
Guru Guru žvejojo, nes norėjo pagauti savo gyvenimo žuvį. Kažkas užkibo. Guru Guru truktelėjo meškerę ir ištraukė alaus skardinę, pilną, neišgertą. Et skanus alutis buvo... Miegas įtraukė į prisiminimų gelmę, ir Guru Guru regėjo kaip Dravenis pagavo Lydeką. Žuvis pasipiktino:

- Paleisk mane, nes Lydekai paliepus...

 Dravenis pabėgo, ir Guru Guru pajuto, kad daugiau niekada į rankas nepaims nei meškerės, nei spiningo, nei tinklo.

- - -
Miške mėlynavo mėlynės, Rupūžė Milžinė brido uogienojais, zvimbė Piktas Gylys, į Guru Guru širdį skverbėsi grybų kerai. Guru Guru turėjo priešintis, tik nežinia kam. Staiga atsirado nelaukta jėga bėgti, nesustoti. Pagaliau jis pasiekė kelią, ir asfaltas pakvipo debesimis, dūmais. Guru Guru pajudėjo prieš vėją, nes tai buvo teisinga kryptis.

- - -
Kelionė kvietė nežadėdama nei gero, nei blogo, nes gyvenimas pakibo it rūkas virš neiškirsto rojaus sodo.

- - -

Komentarai