Pradžia / Didysis Žaidimas
 

KALBŲ ZONA. Didysis minčių sprogimas

- Draveni, kas buvo iki Didžiojo sprogimo? - Nebuvo jokio Didžiojo sprogimo (DS), verčiau pasakyki, kas nutinka, vyksta iki nebūto, neįvykusio įvykio? - Teroras. Pasaulinis teroras.

Algimantas Lyva ir Mindaugas Peleckis
2017 m. Sausio 02 d., 14:05
Skaityta: 27 k.
Mariai Šventoje giraitėje. photogrvphy.com nuotr.
Mariai Šventoje giraitėje. photogrvphy.com nuotr.

- Guru Guru, ne, tai ne pasaulinis, bet loginis teroras. Ar nebūtas įvykis gali tapti priežastimi? Jeigu mes negalime nustatyti, kas buvo iki DS, mes ignoruojame priežastingumo dėsnį, kuriuo yra susaistytas visas pasaulis. Todėl mes negalime tvirtinti, kad buvo DS. Ar nebūtas įvykis sukėlė DS? Nelogiška. Tai reiškia, kad nebuvo jokios priežasties įvykti DS.

- Draveni, papasakoki man apie Visatos vaikystę. Juk pažįsti Visatą?

- Guru Guru, Visatos vaikystė - tai tavo vaikystė. Prisimink!

- Nepamenu. Primink.

- Guru Guru, negaliu gyventi už tave, niekada nebuvau ir nebūsiu tavimi, todėl ir negaliu tau nieko priminti...

- Kokia buvo tavo, Draveni, vaikyste?

- Guru Guru, ne formatas Dravenio vaikystė! Radijas, TV, spauda neskyrė jokio dėmesio... Ir dar blogiau: Dravenis pamiršo, pametė savo vaikystę, ir ieško jos dabar, bet neranda... Norėčiau pakalbėti rimčiau.

- Nejaugi? – šyptelėjo Guru Guru, prisiminęs Dravenio koltus, Chrysler‘ius, ateivius, musmires, šamanus, nuskriaustas princeses, paralelius pasaulius, kosmines keliones ir kitas nesąmones.

- Vaiko, maždaug iki 6 metų, pasąmonė (didžiulis sandėlys, kuriame visko tiek daug, kad neverta net ir bandyti išvardinti) yra tiesiogiai sujungta su Sąmone, kitaip sakant su Suvokimu. Vėliau tas ryšys yra beveik užblokuojamas, palikti tik keli kanalai.

- Įdomu...

- Žinau, kodėl nei aš, nei tu, Guru Guru, nenori kalbėti apie vaikystę. Vaikystėje įvyksta Didysis minčių sprogimas (DMS) ir sukuriama nauja visata. Visatos gimimas – tai didžiulė, „nenulaužiama“ paslaptis. Neverta ir bandyti, todėl neklausk apie tai.

- Ar galima teigti, kad įvykus DMS gimsta kalba? – nepasidavė Guru Guru.

- Jei pradžioje buvo Žodis, tai kalba būtinai gimsta, tiksliau – pakartojama tarsi iš naujo.

- Ir tai gimtoji kalba.

- Taip, tai šventa kalba.

Šventa giraitė, kurioje dar neiškirsti šventieji medžiai, Vilnius, 2017 m.

Komentarai