Pradžia / Garsas / Sound
 

KINIJOJE KONCERTUOJANTI JURGA: „ŠIS TURAS PAŽADINA DVEJOPUS JAUSMUS“

Neseniai gerbėjus nustebinusi savo geriausių dainų rinkiniu, Jurga jau įpusėjo „Ten, kur tu – Geriausios dainos“ albumo pristatymo turą Kinijoje. Dainininkė į tolimą šalį išvyko praėjusią savaitę ir jau surengė keturis koncertus skirtinguose miestuose.

M.P.3 info.
2019 m. Kovo 08 d., 11:08
Skaityta: 29 k.
KINIJOJE KONCERTUOJANTI JURGA: „ŠIS TURAS PAŽADINA DVEJOPUS JAUSMUS“

„Šis turas pažadina dvejopus jausmus. Pavyzdžiui, vienas mano koncertas vyko lauke, tad stipriai peršalau. Tai sukelia šiokių tokių sunkumų. Tačiau pasirodymų vietos yra puikios, technika gera, o Kinijos gamta bei šventyklos palieka neišdildomą įspūdį“, – dalindamasi savo išgyvenimais šypsosi Jurga.

Kinijoje dainininkė pirmą kartą lankėsi 2017 metais ir buvo pirmoji iš Lietuvos populiariosios muzikos atlikėjų, surengusių turą šioje šalyje. Šįkart Kinijoje Jurga iš viso aplankys net aštuonis miestus: Guangdžou, Šendženį, Sianmenį, Ningbo, Hangdžou, Šanchajų, Hefėjų ir Pekiną.

„Šio turo metu publika kiekviename mieste reaguoja skirtingai“, – pasakoja Jurga. „Kai kurie prisijungia su palaikančiais šūksniais nuo pačių pirmųjų akordų, kai kurie išsijudina tik koncerto pabaigoje. Kad ir kaip bebūtų, sulaukiu daug palaikymo ir esu be galo laiminga.“

Po kelių poilsio dienų vakar muzikantai surengė koncertą Hangdžou, šiandien pasiekė Šanchajų, o turą užbaigs sekmadienį Pekine. Turo Kinijoje proga Jurgos rinktinių dainų albumą „Ten, kur tu – Geriausios dainos“ išleido ir šios šalies muzikos gigantas „NetEase“, viena didžiausių interneto paslaugų ir video žaidimų kompanijų pasaulyje.

Sugrįžusi iš Azijos Jurga geriausių dainų vinilo plokštelės pristatymo turą pratęs Lietuvoje. Kovo 22 dieną ji su grupe pasirodys Kaune, „Renginių oazėje“, kovo 23 dieną – Panevėžyje, „Tauros lofte“, kovo 26 dieną – Vilniuje, Šv. Kotrynos bažnyčioje, kovo 29 dieną – Šilalėje, „Melduose“, kovo 30 dieną – Palangoje, „Vandenyje“ ir balandžio 6 dieną – Druskininkų „Kolonadoje“.

Komentarai