Pradžia / Garsas / Sound
 

Išlydint žiemą Marija Akelan pristato užburiantį vaizdo klipą “The Snow”

„Daina „The Snow“ man ypatingai brangi. Būtent su ja po ilgos kūrybinės pertraukos sugrįžau į įrašų studiją ir nusprendžiau užbaigti solinio albumo „Eternity of Dreams" įrašus“, - džiaugiasi Marija.

Radikaliai.lt
2019 m. Vasario 23 d., 15:14
Skaityta: 150 k.
Nuotraukos: Samsonartis.
Nuotraukos: Samsonartis.

„Vaizdo klipas turi dvi siužetines linijas, jo kompozicijos pagrindas iš naujo pasikartojanti istorija”- pasakoja vaizdo klipo bendraautorius, režisierius Eduards Rjazantsevs (Latvija). „Norėjosi išlaikyti trumpametražinio filmo stilistiką, todėl su Marija pasirinkome kinematografinį apipavidalinimą, mano nuomone, tai atitiko dainos prasmę ir skambesį“.

„Filmavimui viskas buvo paruošta dar rudenį. Visa kūrybinė komanda laukė, kol iškris sniegas. O jis iškrisdavo ir per porą valandų ištirpdavo. Todėl filmuoti pradėjome tik įpusėjus žiemai, nors jau manėme, kad reikės kurti planą B ir keisti scenarijų į pavasarinį variantą, kur vietoj sniego kris žiedlapiai, kaip būna Bolivudo filmuose“, - šypsosi Marija.

„Tačiau sulaukėme tinkamų orų ir nufilmavimo vieną vaizdo klipo dalį Vilniaus Verkių regioniniame parke, o kitą Vilniaus Grand Resort poilsio komplekse. Montavimo darbus režisierius atliko Rygoje.“

„The Snow“ - ketvirtasis albumo „Eternity of Dreams“ singlas. Po albumo sėkmės Lietuvoje atlikėja išleido ir pristatė užsienyje albumo versiją rusų kalba „Снов бесконечность“. Abu albumai sulaukė puikių muzikos mylėtojų įvertinimų ir atsiliepimų. Švedų muzikos prodiuseriai  pasiūlė atlikėjai bendradarbiauti bei apsvarstyti dalyvavimo Eurovizijoje galimybę.

Vyriausiasis Intermedia žiniasklaidos agentūros redaktorius, muzikos žurnalistas Aleksejus Mažajevas albumų apžvalgoje teigia esąs sužavėtas švelniu atlikėjos balsu: „Marijos Akelan albumai - tai naujas ryškus Baltijos muzikos kokybės pavyzdys“.

Internetinės muzikinės enciklopedijos Zvuki.ru vyr. redaktorė ir įkūrėja Sonya Sokolova rašo: "Melodingos, įsimintinos ir labai nuostabiai padarytos Marijos Akelan dainos tikrai patiks tiems, kas mėgsta muzikoje gilumą“. Kiti populiarūs užsienio muzikos portalai taip pat susidomėjo atlikėjos kūryba, teiraujasi apie jos gastroles, o naująjį vaizdo klipą “The Snow”/”Снег” jau transliuoja užsienio televizijos.

Pati atlikėja nuoširdžiai džiaugiasi albumo sėkme: “Man kaip muzikos kūrėjai labiausiai rūpėjo, kad pirmiausia pati būčiau patenkinta dainų skambesiu. Be abejo, atsižvelgiau į artimų žmonių, kurių nuomonę gerbiu, patarimus. Tai, kad albumas teigiamai įvertintas profesionalių muzikos ekspertų, irgi turi nemažą reikšmę, juk jų nuomonė gali nukreipti tolimesnę menininkų kūrybą. Tačiau tikriausiai kiekvienam muzikantui didžiausias įvertinimas yra klausytojų meilė. Labiausiai džiugu, kad mano dainos patinka klausytojams”, - prisipažįsta Marija.

Klipas “The Snow” yra paskutinis iš suplanuotų albumą “Eternity of Dreams” reprezentuojančių vaizdo klipų. Taip pat klausykitės dainos „The Snow“ ukrainiečių muzikos prodiuserio 5Sound radio remikso:

Naudotos nuorodos:

https://ru.delfi.lt/misc/culture/snov-beskonechnost-pevicy-iz-litvy-ponravilas-rossijskim-melomanam.d?id=80235001

https://www.zvuki.ru/R/P/79221/?fbclid=IwAR3x7PfzBjGnM4lEjic86kRbFUbuSHn9aUA-NJg_riII8s7Qfw7PvnDmwhE

http://www.intermedia.ru/news/331402?fbclid=IwAR3pmSXo8C4Gcl8jMdRTzhyg7Rw7KjhYtbaiq0YWshVWGpi_UOHZePIgsWM

https://www.zerkalo.lv/marija-akelan

http://www.uralmusicmag.ru/novosti/item/mariya-akelan-vypustila-novyj-albomom

Komentarai