Pradžia / Garsas / Sound
 

Legendinis roko būgnininkas Carlas Palmeris su grupe pirmą kartą koncertuos Lietuvoje

Šią žiemą art/progresyvaus roko muzikos gerbėjai sulauks puikios dovanos. Pirmą kartą Lietuvoje koncertuos keliskart geriausiu pasaulio būgnininku pripažintas mušamųjų ir perkusijos virtuozas Carlas Palmeris su grupe. Muzikantas kartu su savo trio nariais koncertuos Vilniaus pramogų salėje „Vakaris“ 2019 m. vasario 22 d. Šis koncertas – tai pasaulinio 2019 metų koncertinio turo “Carl Palmer's ELP Legacy Tour 2019“ dalis.

DIE HARD agency
2019 m. Sausio 06 d., 17:28
Skaityta: 111 k.
Legendinis roko būgnininkas Carlas Palmeris su grupe pirmą kartą koncertuos LietuvojeCarlas Palmeris pasaulio muzikos scenoje geriausiai žinomas visų pirma kaip grupės “Emerson, Lake & Palmer” narys, kuris taip pat siejamas su kitais garsiais projektais “The Crazy World of Arthur Brown”, “Atomic Rooster”, “Asia” ir kaip solo atlikėjas.

Britų muzikantas pripažįstamas vienu ryškiausių pasaulyje roko muzikos būgnininku, aktyviai kuriančiu ir koncertuojančiu nuo septintojo dešimtmečio pradžios iki šių dienų.

Carlo Palmerio kuriama ir atliekama muzika – tai klasikinio, progresyvaus, psichodelinio roko bei klasikinio džiazo mišinys.

Muzikantas nuo pat jaunystės sėmėsi patirties iš plataus muzikinio spektro būgnų ir perkusijos profesionalų, meistriškai įvaldydamas instrumentus ir džiugindamas savo gerbėjus virtuoziškais solo pasirodymais scenoje. Jo kūrybai didelę įtaką padarė tokie džiazo muzikos grandai kaip Buddy Rich, Joe Morello ar Gene Krupa.

Kas sieja naująjį Carlo Palmerio projektą „Carl Palmer's ELP Legacy” ir sėkmingiausią jo karjeroje grupę “Emerson, Lake & Palmer”? Po kitų dviejų “Emerson, Lake & Palmer” trio narių mirčių Carl Palmer teigė norintis išlaikyti šviesų grupės atminimą ir toliau dalintis kokybiška muzika: „Iš tiesų pasiilgsiu Keito ir Grego, kurių abiejų netekome 2016-taisiais.

Nuo to laiko pareiga atstovauti “Emerson, Lake & Palmer” vardui priklauso tik man. Todėl ir toliau grosiu tą nuostabią muziką su savo grupe dar daugybę ateinančių metų. “Emerson, Lake & Palmer” garbėjų palaikymas toks didžiulis, kad jaučiau, jog esu maloniai įpareigotas ir toliau atlikti muziką, kurią sukūrėme visi kartu, kaip grupė.“

Carlo Palmerio grupės atliekama programa „Carl Palmer's ELP Legacy” skambės Vilniuje, klubo VAKARIS scenoje 2019 m. vasario 22 d.

Tai bus pirma proga išgirsti gyvai Lietuvoje legendinės grupės „Emerson, Lake & Palmer” kūrybą, atliekamą vienintelio gyvo originalaus jos nario Carlo Palmerio.

DIE HARD AGENCY

www.facebook.com/diehardagency

Komentarai
  • Buvau
    2019 m. Vasario 24 d., 19:58
    Jausmas geras. Atmosfera koncertinė, linksma, gyva... Sėdėjau su visišku jaunimu (du ižalYtaus, vienas turkas iš vgtu) - stebėjausi. Tiesa, širdyje dar slėpiau graudulingą meilę ELP. Kažkokius motyvus ir švystelėjimus išgirdau. Dėkoju, Carl. Esi didis.