Pradžia / Garsas / Sound
 

Lietuvoje vyko magiškas Boriso Grebenščikovo ir grupės AKVARIUM ritualas

Rugsėjo 16-ąją 19 val. Vilniaus koncertų salės „Compensa“ scenoje vyko legendinės roko grupės „Akvarium“ ir Boriso Grebenščikovo koncertas!

Radikaliai.lt
2018 m. Rugsėjo 05 d., 13:50
Skaityta: 79 k.
Lietuvoje vyko magiškas Boriso Grebenščikovo ir grupės AKVARIUM ritualas

Jo interesų įvairovė ir pažinimo gelmės turėjo įtakos tam, kad BG tapo kultiniu personažu. Ir todėl kiekvienas grupės „Akvarium“ koncertas nepanašus į prieš tai buvusį, tai beveik magiškas ritualas, po kurio širdyje lieka tikrosios šventės skonis!

Vilnius visada buvo ypatingą vieta Borisui Grebenščikovui ir jo grupės kolegoms! Būtent su Lietuva yra susiję įvairūs atradimai, malonūs susitikimai, netikėti posūkiai kūryboje, daug šviesaus ir gero, kuo BG ir  muzikantai dosniai dalinasi, dalinosi ir dalinsis su publika scenoje!

Apie 3 valandas puikių dainų, kurios jau įėjo į geriausių 20 amžiaus pabaigos 21 amžiaus pradžios dainų sąrašą, ir tų dainų, kurių Lietuvos publika dar negirdėjo, tačiau, neabejotinai, nauji kūriniai visam laikui užkariaus į šį koncertą atvykusios publikos širdis! O pats grupės sąstatas! Kaip visada tarptautinis ir aišku ne be siurprizų ar netikėtų naujų veidų! Į Vilnių atvažiuoja 23 žmonės! O garsas, šviesa ir scenos apipavidalinimas taip pat maloniai nustebins kiekvieną muzikos mylėtoją!

Ir tai dar ne viskas!!! Grupės „Akvarium“ after-party po rugsėjo 16-osios koncerto „Compensos“ koncerto salėje įvyks sostinės klube „Malibu“ (Žirmūnų g. 106, Vilnius)! Ten mes visi turėsime galimybę pasidalinti įspūdžiais apie šį išskirtinį kultūrinį renginį!

Bilietai į vienintelį Boriso Grebenščikovą koncertą „Žolės Durys“ spalio 16-ąją Vilniaus koncertų salėje „Compensa“
parduodami visose Bilietai.lt kasose!

Informacija apie bendradarbiavimą, koncertą ir bilietų užsakymas telefonu:
+370 671 76 502; +370 645 36 403.

Komentarai