Pradžia / Garsas / Sound
 

Mušamųjų virtuozas Terry Bozzio Vilniuje aplankė bendražygio Franko Zappos paminklą

Į Lietuvą atkeliavo įspūdingas perkusijos komplektas. Jis buvo skirtas pirmą kartą į mūsų šalį atvykusio legendinio būgnininko Terry Bozzio solo pasirodymui. Vienintelis koncertas vyko pramogų salėje „Vakaris“ Vilniuje antradienį , spalio 31 d.. Bilietus į Terry Bozzio koncertą platino „Tiketa“ kasos ir internete.

RELAX Live!
2017 m. Spalio 27 d., 15:06
Skaityta: 42 k.
Mušamųjų virtuozas Terry Bozzio Vilniuje aplankė bendražygio Franko Zappos paminklą

Ankstesni jo koncertiniai turai Europoje ir Amerikoje sulaukė didžiulio susidomėjimo - bilietai į daugelį pasirodymų būdavo išparduoti. Terry Bozzio universalų kūrybinį braižą iliustruoja tai, kad jis grojo netgi Frankfurto džiazo festivalyje, kuris yra seniausias toks renginys pasaulyje.

Mušamųjų meistro nuopelnai įvertinti ir statistiškai. Terry Bozzio užėmė 5 vietą žurnalo „Rolling Stones“ visų laikų geriausių būgnininkų sąraše ir pateko į leidinio „Esquire Magazines“ sudarytą labiausiai pašėlusių būgnininkų dešimtuką.

Tikras mušamųjų instrumentų virtuozas Terry Bozzio laužo visus būgnininko antraplanio vaidmens scenoje kanonus. Jo soliniai projektai ne tik nenusileidžia kūrybinio bendradarbiavimo su tokiais legendiniai muzikantais kaip Frankas Zappa ar Jeffas Beckas rezultatui, bet dažnai jį netgi pranoksta. Beje, viešnagės Lietuvoje Terry aplankė ir Franko Zappos paminklą Vilniuje.

Šiuo metu koncertiniame Europos ture “An Evening With Terry Bozzio” būgnininkas pristato savo naujausią leidinį “Terry Bozzio Composer Series”. Jį sudaro 59 kompozicijos su atskira iliustracija kiekvienai jų. Koncerte skamba įvairių laikotarpių Terry kūryba, kurioje netrūksta virtuoziškų improvizacijų. Ji itin turtinga – pradedant klasikine muzika, roku ar džiazu, baigiant world, fusion, elektronine muzika ar ambientu. O pažiūrėjus į įspūdingą būgnų komplektą 360⁰ kampu, belieka stebėtis, kaip Terry Bozzio sugeba jį visą suvaldyti.

“TERRY BOZZIO - An Evening of Solo Drum Music” – neabejotinai unikalus, vienu metu ir ekspresyvus, ir dvasingas muzikinis spektaklis, kuriame būgnininkas sugeba pats sau akompanuoti bosinėmis natomis ir tuo pat metu groti solo melodiją, demonstruodamas neįtikėtiną koordinaciją. Jei privačios būgnų pamokos ar vieši seminarai daugiau skirti muzikantams, tai intymiame koncertiniame vakare su Terry Bozzio, kuriame jis šiltai bendrauja su publika, malonumas garantuotas visiems!

Tai tikrai nebuvo vien 2 val. trukmės pompastiškas kalimas mušamaisiais. Daugelyje kūrinių Bozzio groja ir solo partijas, ir pats sau akompanuoja, todėl girdime erdvinį skambesį, kuris publiką pakelia ant kojų ir pataiko tiesiai į klausytojų širdis!

Komentarai