Pradžia / Garsas / Sound
 

THE ROOP pristato naują dainą

Neseniai užbaigusi sėkmingą miniturą po Lietuvą, į sostinę grįžusi poproko grupė THE ROOP balandžio 25 d. pristatė naują dainą “Dream On”.

Radikaliai.lt
2017 m. Balandžio 25 d., 10:03
Skaityta: 27 k.
THE ROOP pristato naują dainą

“Šį kūrinį mes įtraukėme į savo minituro programą. Nustebome, kad klausytojai jau antroje dainos pusėje kartu su mumis traukdavo priedainį, o po koncertų ne vienas klausė, kur galima rasti dainą. Atsakydavome, kad jos dar niekur nėra”, - pasakojo grupės lyderis Vaidotas Valiukevičius.

THE ROOP. Audriaus Solomino nuotr.

Toks šiltas kūrinio priėmimas grupei buvo ženklas, kad šią dainą reikia pristatyti viešai. “Dream On” tapo antruoju radijo singlu iš jau šį rudenį pasirodysiančio naujojo albumo. Kūrinį jau galite rasti Soundcloud, Spotify, iTunes ar Pakartot muzikos platformose.

“Įdomu ir tai, kad kūrinys vieniems klausytojams pasirodė su liūdesio gaida, o kitiems atvirkščiai -  jie jautė džiugesį. Mes juokaujame, kad jeigu mūsų kūrinys būtų paveikslas, greičiausiai tai būtų Leonardo da Vinčio Mona Liza su savo nenuspėjama šypsena”, - sakė Vaidotas.

Greitu metu bus pristatytas ir “Dream On” vaizdo klipas, kuris nufilmuotas su senoviška kamera ant 8 mm kino juostos.

Tuo tarpu, jau šį penktadienį, balandžio 28 dieną, Vilniaus muzikos klube “Tamsta”, grupė surengs koncertą ir tuo pačiu pristatys savo naujausią dainą gyvai.

Komentarai