Pradžia / Garsas / Sound
 

Grupė „Siela“ atskleidžia po septynerių metų pertraukos išleidžiamo albumo viršelį (video)

Gotikinio roko grupės „Siela“ gerbėjams septynerius metus reikėjo laukti, kol grupė paskelbė apie naują albumą. „Širdis. Kryžius. Pasaga“ dienos šviesą išvys pristatymo dieną, balandžio 24-ąją muzikos klube „Tamsta“. Tačiau menininkės Martynos Jovaišaitės kurtą viršelį grupė atskleidžia jau šiandien.

M.P.3 info.
2015 m. Balandžio 13 d., 13:56
Skaityta: 72 k.
Siela | 1968

„Viršelio simboliai reiškia meilę, tikėjimą ir viltį. Taip pat jie simbolizuoja pagrindines žmogaus sandaros dalis – širdį, protą ir kūną, o visa tai apjungia siela“, – apie viršelio idėją pasakojo grupės lyderis Aurelijus Sirgedas.

Šis viršelis papuoš dvyliktąjį „Sielos“ albumą grupės karjeroje. Pirmuoju „Širdis. Kryžius. Pasaga“ singlu tapo radijo stočių grojama daina „1968“.

Menininkė Martyna Jovaišaitė ne tik sukūrė „Sielos“ albumo viršelį, bet ir padarė grupės fotosesiją. Fotografė taip pat užsiima grafiniu dizainu ir meno projektais, turi savo studiją „Threesome“ bei ką tik atidarė internetinę kūrinių galeriją-parduotuvę. Anksčiau ji yra sukūrusi albumų viršelius grupėms „Kurak“ ir „Subtilu-Z“.

Dvidešimt penkerius metus gyvuojanti grupė „Siela“ paskutinį savo studijinį albumą „Euforija“ išleido 2008 metais. Naujausio „Sielos“ albumo pristatymo koncertas vyks balandžio 24 dieną muzikos klube „Tamsta“. Bilietais į naujausio „Sielos“ albumo pristatymą prekiauja Bilietai.lt.

Bilietus platina: http://www.bilietai.lt/lt/event/24912.

www.shownet.lt

SIELA

Komentarai