Pradžia / Garsas / Sound
 

„Colours of Bubbles“ koncertuos su pasaulyje populiarėjančiais „Ewert and The Two Dragons“ (video)

Iš koncerto „Tallin Music Week“ grįžę „Colours of Bubbles“ turi gerų žinių muzikos gerbėjams. Gegužės 7 d. Vilniaus menų fabrike „Loftas“ į sceną jie lips prieš žymiausią Estijos grupę „Ewert and The Two Dragons“, kurie pasaulinių gastrolių metu jau trečią mėnesį pristatinėja naujausią savo albumą „Circles“.

M.P.3 info.
2015 m. Balandžio 02 d., 10:47
Skaityta: 39 k.
Colours of Bubbles - Whisper
Ewert and The Two Dragons - Pictures (official video)

„Labai džiaugiamės, kad galėsime lipti į sceną kartu su „ewertais“, mat jų veiklą sekame ir jais žavimės nuo pat pirmųjų jų dainų išleidimo. Tiesa, su jais teko groti ne viename festivalyje, bet jų koncerte groti dar neteko, todėl šis koncertas, manome, bus ypatingas. Juk jie išleidžia taip ilgai lauktą trečiąjį albumą“, – kalbėjo „Colours of Bubbles“ vokalistas Julius Aleksovas.

„Circles“ jau trečias studijinis žymiausios estų grupės „Ewert and The Two Dragons“ albumas. Į naujo albumo pristatymo turą įtrauktos net keturiasdešimt dvi šalys. „Ewert and The Two Dragons“ jau spėjo apkeliauti JAV ir gastroles tęsia Talino koncertų salėje „Nordea“, Rygos „Palladium“ bei legendiniame Helsinkio klube „Tavastia“. Didžiausiu Baltijos šalių muzikos eksportu tapusios estų grupės koncertas Vilniuje, menų fabrike „Loftas“ gegužės 7 d. 

Pirmajį albumą „The Hills Behind the Hills” grupės nariai įrašė dar besimokydami koledže 2008 m., o antrasis, 2011 m. išleistas „Good Man Down”, tapo vienu perkamausiu visų laikų Estijos albumų ir uždirbo grupei aibę apdovanojimų, tarp kurių yra „Tallinn Music Week“ ir „Skype“ teikiamas „Go Change the World” (2011 m.), Estijos „Raadio 2“ Metų hitas už dainą „Good Man Down“ (2011 m.), penki Estijos muzikos apdovanojimai 2012 m. ir prestižinis „European Border Breakers“ apdovanojimas festivalyje „Eurosonic“ (Olandija, 2013 m.).

Koncerto Vilniuje bilietų nuoroda: http://www.ticketpro.lt/jnp/music/1538092-Ewert-And-The-Two-Dragons.html.

Išankstinė albumo užsakymo nuoroda „iTunes“: http://smarturl.it/Ewert­Circles.

Komentarai