Pradžia / Didysis Žaidimas
 

Lietuvoje bus masiškai keičiami vardai

Neseniai Lietuvoje kilo diskusija, kaip vadinti vaikus. Atsibodo jau tie seni vardai (neminėsime dėl etikos sumetimų), ir nauji vardai atsibodo (labai jau neįdomūs). Štai švedai 2007-aisiais teisme įrodė savo teisę pavadinti vaikus Lego, Ikea ir Metallica, prisiminė garbus muzikologas. Interneto komentaruose užvirė linksmos diskusijos, kuriose vaikus siūloma vadinti grupių pavadinimais ir visaip kitaip. Neoficialiais duomenimis, Lietuvoje bus masiškai keičiami vaikų vardai. Sąrašą (jį galite tęsti ir pildyti) pateikiame čia.

Radikaliai.lt
2016 m. Vasario 19 d., 12:16
Skaityta: 115 k.
Lietuvoje bus masiškai keičiami vardai

Mes (kalbu daugiskaita, nes taip kalbėti įprasta akademiniame pasaulyje) ypač siūlome vardus Avangarda, Barrikada, Bebel, Buntar, Dinamit, Elektrifikacija, Giotin (tiks metalistams, nes nuo „giljotinos“), Idėja, Lagšmivara (Oto Šmito lageris Arktikoje), Traktorina, Parižkomuna, kairiesiems - Lentrošas (Lenin, Trockij, Šahumian), biologijos ir gegužės mėnesio mėgėjams - Dazdrasperma.

Kai kurie kiti variantai: Industrija, Iskra, Kazbekas, Komuna, Molotas, Ninel (kaip Lenin, tik atvirkščiai, tiks kairiesiems), Oktiabrina, Ojušminaldas (Oto Šmitas ant ledo), Pravda (buvo toks žurnaliukas), Revoliucija (aktualus visada vardas), Smena, Spartakas, Traktorius ir Traktorina, Urjurvkosas (Ura, Jura v kosmose), Durdomas, Pisdomas.

Vardų sąrašą galima tęsti pildant alibabomis ir šechrezadomis, kad tiktų pabėgėliams. Kad jis nebūtų labai slaviškas (kas savaime nėra blogai), būtinai reikia vaikus vadinti Maiklais, Džordžais ir Džastinais (nors tikriausiai tai jau daroma).

O geriausi, žinoma, yra baltiški vardai.

Taip pat rekomenduojame prisiminti tokius vardus kaip Anupras, Rapolas, Albinas, Pranas, Marytė, Zosė, Petronėlė, Veronika ir pan.

Komentarai
  • Vita
    2016 m. Vasario 19 d., 14:11
    labai įdomu