Pradžia / Didysis Žaidimas
 

Stroboskopas

Užsimerki – tamsu. Atsimerki – šviesu. Labai ryškiai. Dar kartą užsimerki – ir štai nelauktas rezultatas – šviesu. Galima ir nemirkčioti, nes stroboskopiškai mirkčioja sienos ir lubos, ir judesiai tampa sukapoti į neegzistuojančius kadriukus. Kalta šviesa? - Tamsa taip pat... – svarstė Guru Guru.

Algimantas Lyva ir Mindaugas Peleckis
2017 m. Rugpjūčio 02 d., 17:11
Skaityta: 23 k.
Erni009 nuotr.
Erni009 nuotr.

Minčių nėra

Galvoje tuščia ir švaru

Gal aš durnas

O gal taip turi būt?

Nežinomas XXI a. Stalkeris

//

Geriausi agentai - iš tų, kurie neturėjo vaikystės.

M ištarmė Džeimsui Bondui

Nežinomas Stalkeris, matyt, ieškojo nežinomų problemų, naujų iššūkių, chaoso tvarkos? Puiku, jei galvoje tuščia ir švaru! Tai viršūnė! Nereikia pamiršti, kad šiuolaikinis Stalkeris niekur neveda ieškotojų, nes visas pasaulis jau pavirto stroboskopiška Zona.

Akimirkomis blykčiojo Tikrovė, nes jau buvo nutiestas labirintas - nuo liūčių vis griūvantis aplinkkelis, todėl Guru Guru judėjo kryžkelėmis sukapotu prospektu be jokio tikslo. Slampinėjo, ir tiek. Staiga lauko kavinėje Guru Guru pastebėjo Rudą Voverę, kuri akimis jį ryte rijo. „Kodėl Voverė mane pastebėjo, juk meilė akla?“ – stebėjosi Guru Guru.

Akimirkos įkyriai blyksėjo, o Guru Guru vėl tylėjo. Staiga dažnis tapo agresyvus, Guru Guru net ir nepajuto, kaip akimirka nusviedė jį prie Rudos Voverės stalelio. Keistas dialogas: aš tyliu, o Ruda Voverė mane stebi. Kas bus toliau?

Kėdė buvo minkšta ir patogi, todėl akimirksnis pavirto amžinybe.

- Jei tai ruda voverė (miško gyventoja), gal gresia kolonoskopas? – sunerimo Guru Guru.

Visas abejones išsklaidė it jūra mėlynos Rudos Voverės akys.

- Ne, ne, ne... Man negresia jokie tyrimai, medicininės procedūros, aš sveikas ir laimingas, O, stabtelėk, akimirksni žavingas! – faustiškai sušuko Guru Guru.

- Geriau akimirksnis eitų atgal, į vaikystę. Suaugti nemalonu ir beprasmiška, - tarė Ruda Voverė ir dingo.

Vaikystė, kurios jau nėra, nebebus, o gal ir nebuvo, 2017 m.

Komentarai