Pradžia / Radikaliai
 

Radikaliai!

Radikaliai! tikisi tapti nauju kultūriniu tinklalapiu, kuris apims, kiek įmanoma, visas meno rūšis, taip pat filosofiją, istoriją, mitologiją, publikuos meno kūrinius - piešinius, fotografijas etc. Jame rasite prozos ir poezijos, esė, interviu su įdomiais žmonėmis, kalbai lavinti - tekstų anglų ar kita užsienio kalba.

Mindaugas Peleckis
2012 m. Vasario 07 d., 15:29
Skaityta: 613 k.
Radikaliai!

Radikaliai! esmė - tai entuziastų puslapis entuziastams, be jokio materialaus atlygio. Visi dirbame už dyką, bet su tikslu, kad parodytume, jog Lietuvoje ir už jos ribų gyvena daug gabių žmonių, kurie turi kuo pasidalinti. Tai - radikaliai naujas požiūris į kultūrą ne kaip į vartojimo objektą ar "iš aukščiau nuleistą" chaltūrą, o pasimėgavimo, dalijimosi, džiaugsmo teikimo objektą. Tinklalapis yra absoliučiai necenzūruojamas (t.y. priimamos įvairios nuomonės), ideologiškai neangažuotas ir su niekuo nesusijęs, neafilijuotas. Tai - bendraminčių sugalvota iniciatyva, skatinsianti laisvą mintį. Laukiame Jūsų atsiliepimų, o svarbiausia - tekstų visomis jų formomis. Kviečiame bendradarbiauti ir profesorius, ir studentus, ir bet ką, kam įdomi kultūra plačiąja prasme.

Kalbėkite, ir būsite išklausyti. Klausykite, ir gal išgirsite. Mes ateiname radikaliai, bet be smurto, manifestų ir menkniekių.

Radikaliai!

Mindaugas Peleckis

radikaliai.lt vyr. redaktorius

Komentarai