Pradžia / Radikaliai
 

Išleistas debiutinis MULTIKS albumas „Baltos varnos” (2013)

Vilniečių synthpop / electropop / new wave grupė Multiks išleido debiutinį albumą „Baltos varnos“ (2013). Grupė susikūrė 2010-aisiais. Surengta daug pasirodymų, dalyvauta festivaliuose bei "Eurovizijos" konkurse, kur 2011 metais daina „Star“ pateko į finalą.

Radikaliai.lt
2013 m. Sausio 30 d., 12:23
Skaityta: 195 k.
MULTIKS - Shadows On The Wall

Grupės lyderis Paulius Burba sakė: „Albumą kūrėme apie 5 metus, kai kurias dainas perrašėme po keletą kartų, kol kiekviena nata suskambo taip, kaip norėjome. Įrašuose panaudota daugybė senovinių sintezatorių. Jų muzikantai turi ne vieną. Ir tai toli gražu ne pabaiga… Kai kurios dainos parašytos dar paauglystėje. Labai geras jausmas laikyti rankose debiutini albumą.“ 

Grupės kūrybinės veiklos pradžioje labai pagelbėjo Igoris Kofas iš „Lemon Joy“, kuris davė daug naudingų patarimų įrašinėjant pirmąsias dainas. 
 
Grupė Multiks norėtų su visais klausytojais pasidalinti savo debiutiniu albumu, todėl leidžia jį parsisiųsti nemokamai: http://vdf.lt/Movies/Multiks-Baltos_varnos.zip.
 
Pasak grupės lyderio Pauliaus, „tai - dovana. O dovanoti yra daug smagiau nei gauti dovanas!” 
 
Kartu su debiutiniu albumu  Multiks pristato pirmąjį vaizdo klipą dainai „Shadows On The Wall“.
 
"Debiutiniam klipui norėjome panaudoti muziką atitinkančius vaizdus. Karuseles, gražią merginą, seną, bet galingą sportinį automobilį, ryškius rūbus, suveltus plaukus bei analoginį televizorių. Džiaugiamės, kad pavyko kartu padirbėti su legendiniu operatoriumi Algimantu Mikutėnu, kuris sutiko pats nusifilmuoti vienoje scenoje. Filmuota buvo rudenį, kai orai buvo apniukę. Bet suplanuotu laiku abi filmavimo dienas saulė kaip tyčia išlysdavo. O po vieno filmavimo vos spėjome susikrauti įrangą, kai užėjo didžiulė audra. Norėjome stilingo ir spalvingo bei nenuobodaus klipo. Rezultatu esame labai patenkinti. Nors daugelis ir sako, kad neverta filmuoti klipų, nes nėra kur jų rodyti, mes manome kitaip. Juk yra internetas. Daina, turinti vaizdo klipą, įgauna visai kitą spalvą ir nuotaiką. Planuojame nufilmuoti keletą klipų mūsų debiutinio albumo dainoms. Dirbome su tikra profesionalų komanda iš „Visual Dreams Factory.” - pasakojo P. Buba. 
 
Multiks sudėtis
 
Paulius Burba - vokalas, gitaros, programavimas
 
Dainius Sk. - gitaros (taip pat ir bosinė), klavišiniai instrumentai
 
Simas Kapčius - būgnai
 
Ramūnas Pranauskas - klavišiniai instrumentai
 
https://www.facebook.com/multiks
Komentarai