Pradžia / Garsas / Sound
 

Naujas AUTISM albumas ir duoklė H.P. Lovecraft‘ui (video)

Praėjus daugiau nei pusei metų po pirmojo EP „Falling Motion“, griežto lietuviško post-rock‘o projektas AUTISM pristato savo naują albumą „The Crawling Chaos“. Šį kartą pristatomas šešių kūrinių leidinys, kūrį jau galima būtų priskirti ir post-metalo kategorijai.

Radikaliai.lt
2013 m. Balandžio 18 d., 18:19
Skaityta: 86 k.
Autism - The Crawling Chaos [OFFICIAL VIDEO]

„Pradėjus dirbti prie naujų dainų, supratau, jog šį kartą norėsiu savo muzikoje girdėti vokalą. Instrumentalo man buvo negana. Taigi, po kelių įdomių eksperimentų nusprendžiau įkomponuoti pasakotoją, skaitantį ištraukas iš H.P. Lovecraft‘o knygos „The Crawling Chaos“. Pasakotojo idėja mane persekiojo dar nuo tada, kai pirmą kartą išgirdau The Doors „An American Prayer“ bei ENABLERS „End Note“ albumus. Manau, jog toks sprendimas įnešė naujų spalvų, bei šiek tiek mistiškos atmosefors šiam mano darbui. Taipogi, lyginant su pirmagymiu, šis leidinys gavosi kiek sunkesnis. Kodel viskas taip pakrypo – sunku pasakyti. Matyt, niekada nebuvau didėlis tradicinio post-rock‘o fanas, o gal tai yra tiesiog naturalūs pokyčiai ieškant savito skambesio.“ – trumpai apie albumą pasakojo autorius.

„The Crawling Chaos“, kaip ir debiutinį albumą, galima perklausyti bei parsisiųsti nemokamai iš oficialaus http://autism.bandcamp.compuslapio.

Taip pat, pristatomas pirmas oficialus AUTISM vaizdo klipas titulinei albumo dainai „The Crawling Chaos“.

Facebook: http://www.facebook.com/autismprojectlt.

Bandcamp: http://autism.bandcamp.com.

Komentarai