Pradžia / Didysis Žaidimas
 

Užpuolimas

O gal viskas, ką mes matome, skaitome, girdime ir t.t., yra iliuzija? Turiu galvoje, gal nėra jokių sąmokslo teorijose aprašytų dalykų, Žemės temperatūra nekyla, Afrikoje niekas nebadauja, ir apskritai viskas su mūsų planeta yra gerai? Informacijos vieškeliu, kaip kadaise sakė Marshall McLuhan, gali keliauti įvairios žinios, bet kaip mes patikrinsime, kurios jų teisingos, kai tiek spamo, melo ir nesąmonių aplinkui?

Algimantas Lyva ir Mindaugas Peleckis
2019 m. Birželio 08 d., 14:02
Skaityta: 98 k.
Mes vis dar tikime, kad Julian Assange gyvas.
Mes vis dar tikime, kad Julian Assange gyvas.

Deja, abstrakčias Guru Guru mintis nutraukė užpuolikai. Reptilodai paėmė į nelaisvę erdvėlaivio vadą.

- Būsi vienas iš mūsų?

- O kaip aš galiu būti vienas jūsų, jei nesu vienas jūsų?

- Dar ir kaip gali. Pakeisim Tavo pavidalą, kapitone.

- O eglės pagaliukai...

- Ką?...

- Matėt Kin-dza-dza? (fantastinis filmas, pastatytas 1986 m.)

- Ne, o kas tai?

- Tiek to. O ką man reikia daryti?

- Išduoti visus, kurie tau artimiausi.

- Gerai.

Po šių žodžių Guru Guru išsitraukė slaptą barono von Ungerno mauzerį ir sušaudė negyvai visus ten buvusius reptiloidus. Mahakala! Pravartu ir tikslinga pridurti, kad reptiloidą patiesti galima tik ypatingu ginklu, toks ir buvo barono von Ungerno mauzeris, kuris atsirasdavo tarsi iš niekur ir dingdavo atlikus užduotį.

Visai tikėtinai ir tinkamu laiku pasirodė Dravenis.

- Draveni, o gal viskas yra gerai su mūsų pasauliu, žmonėmis, viskuo? Gal tik aš esu išprotėjęs, ir kariauju su vaiduokliais. O gal esu nusikaltėlis?

- Kai kas yra gerai, o kai kas, švelniai tariant, nėra jau labai gerai, tai žino tik konspirologai, aukščiau minios pakilę žmonės. Jie įveikė seną paradigmą, kurią į galvas grūda nuo pat darželio, mokyklos iki pat univero, bet ir tuo visuomenės zombinimas nesibaigia: visagalė žiniasklaida, didybės manija sergantis mokslas, prietarai ir tradicijos dirba savo juodą darbą. Guru Guru, tavo rankos švarios, nes vyksta matricos performatavimas, iš čia ir visi teigiami ir baisūs pokyčiai. Reptiloidai turi išsinešdinti, antraip mums galas. Paguodžia tik tai, kad viskas kinta, nieko nėra pastovaus, ir šioje situacijoje reikia pamiršti tragišką, bet būtiną veiksmą, bet susikaupus pažinti savo protą, - atsakė Dravenis.

- Draveni tavo mintys apie protą tarsi kabantys Semiramidės sodai? Ar žinai, kad Semiramidė (Šamuramat) buvo istorinė asmenybė, garsi ne tik tais sodais, kurių nebėra, bet ir tuo, kad suvienijo kaip didi burtininkė reptiloidų bendruomenę? Senovės Babilone prieš beveik tris tūkstantmečius ją labai gerbė, jos bijojo. O dar, sodai - unikalus iš suvertų ant siūlo šiaudelių surišti papuošalai, kabinti virš vestuvinio stalo. Šis keistokas paprotys buvo paplitęs visoje Lietuvoje, ilgiausiai išsilaikė Aukštaičiuose. Mūsų šalyje vyravo keturšlaitės piramidės silueto sodai. Ar tai susiję su piramidėmis, kurias greičiausiai pastatė ateiviai ir / ar reptiloidai? Ar tai prarastų Semiramidės sodų atkartojimas? Manoma, kad tai labai senas paprotys, o sodai turėjo daugybę alternatyvių pavadinimų - liktorius, voras, žarondelis...

Dravenis nepanoro diskutuoti, tik liūdnokai iškošė:

- Kai žiūri į kritusius, pribaigtus reptiloidus, man į galvą lenda tik industriniai apmąstymai. Žvelgiant į išmestų padangų krūvas, suniokotos įmonės kiemą, jau nesistebi pamestais automobiliais. Žemė kenčia nuo industrinių šiukšlių, ir nesiima jokių žygių. Tai reptiloidų propaganda, baisesnė net  ir už Gebelso... Niekas neatskris gelbėti žmonijos, nes vilties horizonto nėra, tiksliau jis ne toks - jis nepasiekiamas ir visada pasitraukia atgal, nes nenori bendrauti su žmonėmis, tuo labiau reptiloidais. Į kiemą įriedėjo juodas džipas, išlipo Galigantas: - Nereikėjo pašalinti mano kolegų. Guru Guru, Jūs padarėte didelę klaidą.
Guru Guru norėjo nupilti ir Galigantą, bet mauzeris nepasirodė...

- Tegul nešdinasi, - tarė Dravenis, - šiandien užteks aukų.

Teisingumo dirvonas, dabartis.

Mahakala!

Komentarai