
Dokumentų, meno kūrinių, taikiosios lietuvių rezistencijos, Sąjūdžio ir Atgimimo relikvijų paroda, pavadinta ISTORIJA: MAŽMOŽIŲ LIUDIJIMAI, buvo atidaryta birželio 15 d. Kauno Senamiestyje, galerijoje "Balta" (Valančiaus g. 21). Parodos eksponatų pateikėjas – kun. Rezistentas Robertas Grigas.

Pasak R. Grigo, aeina laikas, kai supranti, kad paprasti kasdienybės daiktai, išsaugoti dokumentai,
bičiulių palaikymo dovanos, tautos kultūros artefaktai jau yra svarbūs ne vien tau, bet įgyja ir liudijimo kokybę. Mažmožiai, liudijantys mūsų bendrą istoriją ir jos dvasią. Jais verta dalintis ir su amžininkais, ir su jaunesniąja karta.
Nuoširdžiai dėkoju kruopščiai ir su meile parodą surengti padėjusioms galerijos sielai p. Jolantai Šmidtienei ir jos Bendradarbėms, atidaryme šiltus žodžius tarusiems kardinolui Sigitui Tamkevičiui, vyskupui Sauliui Bužauskui, kunigui dr. Romualdui Dulskiui, Kovo 11-sios Akto signatarui Leonui Milčiui, lituanistei, redaktorei Mildai Onai Daukšienei, muzikos impresijomis renginį palydėjusiai smuikininkei Lijanai Žiedelytei (ypač už graudžiąją tremtinių dainą "Jei ne auksinės vasaros").


Paroda galerijoje "Balta" veiks iki birželio 30 d.
Maloniai kviečiame aplankyti.
Atidarymo momentų ir eksponatų nuotraukos -
R. G. ir parodos dalyvių.