Pradžia / Garsas / Sound
 

GRUPĖ „KANDIS“ SVEIKINA VISAS MOTERIS IR DALINASI NAUJU VAIZDO KLIPU

Algirdo Kaušpėdo ir Viktoro Diawaros suburta grupė „KAnDIs“ šiandien dalinasi nauju vaizdo klipu. Grupė pristato Emilio Vėlyvio režisuotą vaizdo klipą dainai „Moteris“ iš šiemet pasirodžiusio „KAnDIes“ albumo „Už poliarinio rato“.

M.P.3 info.
2019 m. Kovo 08 d., 14:08
Skaityta: 60 k.
Prisegtose iliustracijose: kadrai iš vaizdo klipo „Moteris“.
Prisegtose iliustracijose: kadrai iš vaizdo klipo „Moteris“.

Būtent Emilio Vėlyvio surengtuose „Zero Live Show“ koncertuose pernai rudenį su šia daina įvyko pirmasis viešas „KAnDIes“ pasirodymas. Dėl vaidmens „Zero Live Show“, kuris užfiksuotas ir naujame vaizdo klipe, Algirdui Kaušpėdui teko užsiauginti ūsus ir, pasak jo, kurį laiką jis atrodė kaip vienas žymus televizijos laidų režisierius.

„Labai pamėgau šį įvaizdį“, – sako „KAnDIes“ vokalistas Algirdas Kaušpėdas. „Taip pat labai patinka, ką su daina „Moteris“ padarė Emilis Vėlyvis. Tai yra chuliganiška ir juokinga. Jo sukurtas vaizdo matmuo šiai dainai suteikė naują sluoksnį ir stiprų postūmį.“

Iš savo debiutinio albumo „Už poliarinio rato“ „KAnDIs“ singlais jau išleido dvi dainas – titulinę „Už poliarinio ratas“ ir Leono Somovo prodiusuotą kūrinį „Vėjas“, kuriam sukūrė ir vaizdo klipą su dainos žodžiais. Tačiau „Moteris“ yra pirmasis „pilno metro“ „KAnDIes“ vaizdo klipas.

Vaizdo klipo premjeros datą grupė pasirinko neatsitiktinai ir naudodamiesi proga sveikina visas Lietuvos moteris su Kovo 8-ąja. Dainą „Moteris“, kaip ir visą albumą „Už poliarinio rato“, jau galima rasti visose skaitmeninėse muzikos platformose ir interneto parduotuvėje buymusic.lt.

Komentarai