Pradžia / Garsas / Sound
 

Nėrius Pečiūra žada tapti A lygio žvaigžde

N. Pečiūra pristato naują satyrinę dainą „Aš tapsiu A lygio žvaigžde“. Tai smagi dainelė, išreiškianti stiprią energiją tų piliečių, kurie labai trokšta tapti įžymybėmis.

Mindaugas Peleckis
2013 m. Kovo 20 d., 15:16
Skaityta: 128 k.
Nėrius Pečiūra "Aš tapsiu A lygio žvaigžde"

„Tiesą sakant, tai daina apie tuos pretendentus į realybės šou, kurių TV prodiuseriai taip ir neišleido į ekraną“, - juokiasi N. Pečiūra.

Dainos vaizdo klipo pagrindu tapo 1992 metais Klaipėdoje Nėriaus nufilmuota 16 milimetrų kino juosta. Ji yra savotiškas dokumentinis filmukas apie tai, kaip 1992 metų pabaigoje N. Pečiūra buvo nuvažiavęs į Klaipėdą koncertuoti Žvejų kultūros rūmų diskotekoje kartu su legendine šokių muzikos grupe „Exem“. Dainos klipas titruose konceptualiai įvardintas kaip „Pašėlę 90- tieji“. Kino juostoje užfiksuoti audringo vakarėlio pas „Exem“ narį Matisą momentai, nufilmuota garso įrašų studija, kurioje 1992 - 1993 metais savo kūrinius įrašinėjo „Exem“ lyderis Kryžius. Toje pačioje studijoje tuo metu dirbo žinomas kompozitorius bei aranžuotojas Žilvinas Liulys, kuris irgi įamžintas kino kamera.

Prieš dvidešimt metų nufilmuota kino juostelė ypatinga tuo, kad ji perfilmuota tris kartus. Trigubos ekspozicijos efektas kadrams suteika spalvingumo ir siurrealizmo. O ryškinimo brokas, kai juostos ryškalai netolygiai apdoroja šviesai jautrų paviršių, vaizdą padailina unikaliais „raštais“.

Komentarai