Pradžia / Garsas / Sound
 

Rusijos roko muzikos legenda Borisas Grebenščikovas ir grupės „BG+“ muzikantai pasirodys Vilniuje su labdaringu koncertu!

Rugsėjo 19 d. 19 val. Vilniuje, koncertų salėje „Compensa“ įvyks vienintelis ir nepakartojamas Boriso Grebenščikovo ir jo „partizaninės“ grupės „BG+“ koncertas! (Koncerto pelnas bus skirtas Lietuvoje gyvenančių pabėgėlių iš Ukrainos paramai). (Tai galėtų būti anonso pabaiga paminint, kad bilietus bus galima įsigyti: Bilietai.lt, kadangi nereikia pasakoti kas yra BG ir ką reiškia jo kūryba bei legendinė grupė „AKVARIUM“ kiekvienam, kuris save laiko bent šiek tiek kultūriniu žmogumi). Tačiau reikėtų paminėti keletą svarbių dalykų!

Radikaliai.lt
2022 m. Birželio 29 d., 15:05
Skaityta: 118 k.
Borisas Grebenščikovas. Organizatorių nuotr.
Borisas Grebenščikovas. Organizatorių nuotr.

Tragiški pastarojo meto įvykiai labai aiškiai parodė ne tik Šviesos, bet, deja ir Tamsos dydį ir galią!

Borisas Grebenščikovas yra ŠVIESA! Tai yra Garbė ir Orumas! Tai yra Viltis ir Tikėjimas! O jo bekompromisinė pozicija, nukreipta prieš fašistinį putinizmą ir karą, jo didžiulė paramą Ukrainai, itin aiškiai suformuluota visuose jo interviu ir pasisakymuose, dėl kurių jis pateko į „juoduosius sąrašus“ ir jam buvo uždrausta įvažiuoti į jo tėvynę Rusiją.

Telaimina tai Dievas - nesvarbu, kad egzistuoja juodi sąrašai, tačiau mūsų BG yra Šviesa, o kiekvienas jo koncertas, kiekviena nauja ar naujai atlikta garsi daina yra žingsnis į pergalę prieš blogį, tai sąmonės apvalymas nuo tamsos, tai viltis, kuri kaip žinome, miršta paskutinė!

Žinoma, kiekvienas BG pasirodymas yra daugiau nei koncertas. Kiekvienais metais tai labiau primena tam tikrą Atgimimo ritualą. Dažnai jame aplankius atsiveria naujas žvilgsnis į  mūsų pačių gyvenimą. Artėjantis vakaras bus tikra dovana šio išskirtinio muzikanto gerbėjams. Unikali muzika, įtaigi kalba, kontempliacinė atmosfera ir triukšmingi šokiai – visa tai mūsų laukia vienoje erdvėje!

Kaip kažkada sakė Borisas - „AKVARIUM” yra spindintis žvėris. Sparnuotas spindintis žvėris. Jis tau atneša vaistų. Jis atneša tai, ko tau labiausiai reikia. Ko tau trūko, bet tu net pats to nežinojai.

Grebenščikovas yra ne tik garsus dainininkas ir muzikantas, tačiau ir dvasinės literatūros vertėjas, rašytojas, dailininkas, radijo laidų vedėjas. Interesų įvairovė ir žinių gilumas pavertė BG tikru kultiniu personažu. Jo nuostabūs tekstai ir muzika sukelia emocijų audrą – nuo ​​atstūmimo iki susižavėjimo, tačiau tikrai nepalieka abejingų. Iš savo gerbėjų, eilinių žmonių, ieškančių savo vietos šiame pasaulyje, BG kaip padėką gavo didžiulį pripažinimą ir  „Dvasinio guru“ titulą.

Kiekvienas BG koncertas su "BG+" yra tikra šventė kiekvienam, kas myli tai kas gražu ir gyva! Grebenščikovas visada stengiasi rasti tobulą harmoniją tarp savo dainų atlikimo vietos, laiko ir būdo. Artėjančių koncertų programa, kaip visada, laikoma paslaptyje, tačiau jau dabar žinoma, kad skambės ir visiškai naujos, dar neįrašytos dainos ir „AKVARIUM“ klasika.

Bilietai į vienintelį Boriso Grebenščikovo ir „BG +“ koncertą rugsėjo 19 d. 19 val. Vilniuje koncertų salėje „Compensa“ parduodami visose Bilietai.lt kasose!

Iki greito pasimatymo! Bilietų skaičių riboja salės talpos galimybės, todėl rekomenduojame užsisakyti bilietus iš anksto ir užsitikrinti geriausias vietas!

Grupiniai bilietų užsakymai ir detali koncerto informacija: +37064536403, +370 671 76502. Pasiūlymai dėl galimo bendradarbiavimo : +370 618 01331.

Komentarai