Pradžia / Garsas / Sound
 

Perkusininkas Gintas Gascevičius GINC pristato naują 13 minučių ir 13 sekundžių trukmės video klipą, kurio garsą įrašė vien tik su metronomais

Išleidęs jau tris solinius albumus, perkusijos meistras Gintas Gascevičius, arba tiesiog GINC ir toliau nerimsta. Jis pristato naują vaizdo klipą "Pacemaker".

Mindaugas Peleckis
2020 m. Lapkričio 17 d., 12:28
Skaityta: 46 k.
Aino Kazlausko nuotr.
Aino Kazlausko nuotr.

"Nepatikėsit, kūrinys įrašytas vien tik su metronomais", - taip žinomas perkusininkas, grupės BIX narys Gintautas Gascevičius, arba tiesiog GINC pristato savo naują video darbą. Ieškant tinkamos akustikos, buvo išbandyta ir daugiabučio laiptinė, ir arena, ir neveikianti gamykla. Jau baiginėjant garso įrašą, buvo aiški būsimo video darbo idėja.

Ginto Gascevičiaus nuotr.

Tai jau ne pirmas vaizdo klipas, sukurtas drauge su talentinga režisiere Goda Mazrimaite.

Kūrinys gana ilgas, 13 minučių ir 13 sekundžių trukmės. Sunkiausia buvo susivaldyti nuo pagundų naudoti specialius efektus, norėjosi nepamesti organiško paprastumo išlaikant pasakojimo vientisumą.

Eglės Ščerbinskaitės nuotr.
 
"Pacemaker" tai apie ritmą, kuris yra visur, ląstelėse, organuose, gyvūnuose, augaluose ir netgi negyvoje gamtoje, pvz. saulės ciklai. Ir žmogaus gyvenime gausu ritmo, tiek sociume tiek kasdienėje rutinoje.

Eglės Ščerbinskaitės nuotr.

O, beje, šiuo žodžiu "pacemaker" yra vadinamos ritmą duodančios ląstelės organuose, taip pat ir lenktynėse tempą užduodantis pirmaujantis sportininkas.

Aino Kazlausko nuotr.
 
Šis klipas yra video darbų ciklo dalis, greitu laiku planuojama pristatyti sekantį šio ciklo klipą.
 
Šiuo metu Gintas intensyviai dirba prie performansinio spektaklio pagal J. W. Goethe's “Faustą”, kurį planuoja parodyti pasibaigus covid-19 apribojimams. Pasak perkusininko, tai didžiulis iššūkis, todėl dabar visos mintys nukreiptos tik į "Fausto" pastatymą. Šiuos darbus iš dalies finansuoja Lietuvos kultūros taryba.
 

Komentarai