Pradžia / Didysis Žaidimas
 

(Ne)paskutinis pasispardymas (NE-18)

- Guru Guru, man nusibodo šitas žaidimas. Prašyčiau baigti - ne tik dėl to, kad man tas „žaidimas“ neįdomus, bet ir dėl to, kad jis man nemalonus, - itin išdidžiai tarė Galigantas, - nepamirškite, kad esate išrinktųjų kosmose, todėl skubiai nusileiskite ant žemės, eikite šluoti gatvių, kad mes galėtume švariai judėti iki artimiausio restorano.

Algimantas Lyva ir Mindaugas Peleckis
2019 m. Rugsėjo 22 d., 18:57
Skaityta: 26 k.
https://wallpapercave.com/w/T1w030e
https://wallpapercave.com/w/T1w030e

Guru Guru išsitraukė ypatingą (skirtą ypatingiems atvejams) tušinuką, spustelėjo jį, tušinukas iššovė ypatingu rašalu su ypatinga jėga. Galigantas spėjo išsisukti nuo šūvio ir dribo ant grindų. Parketas sudejavo. Apsauginiai nesirodė. Guru Guru tušinuką spustelėjo dar kartą, bet, panašu, šis šauti nebenorėjo.

Galigantas it gyvatė prišliaužė ir skaudžiai įkando į koją. Tačiau netrukus paaiškėjo apmaudi klaida: tai buvo stalo koja. Sutraškėjo Galiganto dantys. Guru Guru iš visos sveikatos spyrė Galigantui. Nors avėjo ne kerzus, o basutes, referentui gerokai kliuvo: Guru Guru pėda buvo ganėtinai nemaža.

- Klausyk, Guru Guru, rytoj man įstatys auksinius dantis, o tu niekada nepakilsi iki kosminių aukštumų, tavo erdvėlaivis bus areštuotas, o kelionių žurnalas sunaikintas! Niekas nesužinos apie tavo žaidimą!

Antras spyris buvo netikslus. Susinervinęs Guru Guru pataikė į jau klibančią stalo koją ir paslikas atsidūrė ant grindų šalia besivoliojančio Galiganto. Muštynės baigtos. Dabar liko kovoti protu, o protas stengėsi peržengti savo ribas, bet laiku sustojo, nes bijojo atsidurti nesvarumo būklėje. Guru Guru pakėlė Galigantą nuo parketo ir nuvedė į polikliniką. Mylėkime savo priešus iki grabo lentos!

Paaiškinimas: Guru Guru vedė Galigantą į polikliniką, kad atiduotų bandymams (prisiminęs "Trijulę iš Rūgpienių kaimo").

Žemė-2, laikas įslaptintas

Komentarai